Turborychlost
a fantastická
variabilita

Vystupte z řady šedé konkurence. Postavit moderní web nebylo nikdy snazší. Open source. Headless řešení. Heat mapy. Microservice. CDN systém. Vlastní design i analytika. Intuitivní drag and drop moduly. 

A rychlost předčící 96 % webů na internetu.

Naklikáme to za Vás!
Vývoj webu na míru

Vyslovte svá přání a my vám to připravíme – do posledního kódu.

Vyrobíme za zlomek času
Spustíme už za měsíc

Zbrusu nový funkční web na míru dokážeme připravit ke spuštění už za čtyři týdny.

Turborychlé načítání
Načítá se turborychlostí

Kvalitní web se načte do tří vteřin. Ten váš to bude umět rychleji, než dokážete mrknout.

Přetáhnout a pustit. Tak snadné to je

Úpravy na webu levou zadní. Administrace funguje na principu drag and drop widgetů. Textový editor, obrázek či slideshow stačí přetáhnout a pustit. Editujte obsah kdykoliv a kdekoliv. A bez programátorů.

Řešení, co má drive

Web postavený na modulech má nespornou výhodu – rychlost zhotovení. Základní řešení pojede klidně už za měsíc.

Snadná editace klidně z vlaku

Ctrl C + ctrl V, hodit nadpis a připojit fotku. Žádná práce. Olive rovnou formátuje text a upravuje velikost obrázků na jednotný poměr stran i velikost. Automatické ukládání obsahu zahrnuto.

I opensource ohromí funkcemi

Nabitý dovednostmi s využitím CMS OrchardCore. Olive staví na modulech, přesto nabízí dostatek prostoru pro vývoj. Od drobného webu až po ohromující řešení. Individuální požadavky jsou výzvou, nikoliv překážkou.

Dosahuje hypervýkonu

Zařaďte se mezi TOP 4 % nejrychlejších webů internetu. Eso v rukávu je framework Gatsby.js v kombinaci s architekturou JamStack. Web dosáhne takové rychlosti, že nestihnete ani mrkat.

Profi v každém kódu i znaku

Dobrý obsah v předpřipravených šablonách nenajdete. Vývoj webu, jeho grafiku i texty navrhujeme přímo pro vás. Pracujeme s experty s kopou zkušeností a nepřekonatelným zápalem v oboru.

S podporou v zádech

Nefunguje tlačítko nebo vás sužuje větší zapeklitost? Naše zákaznická podpora vám poradí kdykoliv, od toho jsme také tady. Sídlíme v Brně, takže kromě angličtiny komunikujeme samozřejmě česky.

Optimalizace
Optimalizace

Olive řešení je dost chytré samo o sobě. A co nedovede, to za něj optimalizujeme my. Default umíme nastavit až na 90 bodů. Postaráme se o rychlost webu z pohledu návštěvníka i o lepší hodnocení Core Web Vitals pro řazení na předních pozicích na Googlu ve vyhledávání. 

Headless řešení
Headless řešení

Získejte víc. Oddělení webu a administrace, rychlejší připojení a načtení webu kdekoliv na světě. To umí headless řešení napojené na Content delivery system, optimalizovaná databáze na ukládání dat a práce s mezipamětí.

Microservice
Microservice

Každá funcionalita má svůj vlastní mikro servis. Marketing, analytika či landing page využívají subtilní řešení, na které nabalujeme speciální vlastnosti až podle konkrétní potřeby. Včetně škálování.

Vývoj na míru
Vývoj na míru

Naše weby jsou nejen hezké, ale i funkční. Skládáním a přesouváním modulů vše teprve začíná. Jednotlivé widgety předtím navrhujeme a vytváříme podle konkrétního cíle na webu.

Sendinblue
Sendinblue

Buďte svým klientům blíž. Microservise Sendinblue to umí jak s komunikací skrze e-mail marketing či online chat, tak napojením na CRM, práci s reporty, gated contentem, heat mapami i pokročilou segmentací zákazníků pro lepší zacílení. Marketing at its best!

olive

Řešení, které si zamilujete

Vyzkoušejte Olive